Bezpečnostné technológie

Kamerové systémy

HIKvision – Avigilon – Dahua

Videovstupné systémy

Dahua – HIKvision


Ponúkame výber z množstva svetových výrobcov, od najjednoduchších systémov k špecifickým riešeniam, od veľkých mestských alebo priemyselných systémov cez systémy pre stredné a menšie firmy až po rodinné domy. Dôležité sú Vaše nároky na kvalitu, dobu záznamu a samozrejme svetelné pomery, ktoré ovplyvňujú kvalitu záznamu. Produktové portfólio je zastúpené zvučnými značkami Hikvision, Avigilon, Dahua.

… viac …

HIKvision

je popredným svetovým výrobcom kamerových systémov. Jeho dominantná pozícia na svetovom trhu je založená na najsilnejšom výskume a vývoji v tomto odvetví. HIKvision ponúka Smart IP kamery, Turbo HD analógové kamery, video záznamníky, video management software a príslušenstvo.

Avigilon

je kanadský výrobca kamerových systémov, ktorý patrí medzi popredných svetových dodávateľov monitorovacích technológii. V portfóliu ponúkame dome a boxové IP kamery, ďalej panoramatické kamery HD série od 8MPx po 29MPx, web servery, Avigilon Control Center software, kryty a držiaky.

Dahua

sa ujala vedenia prostredníctvom 8-kanálového digitálneho videorekordéru v roku 2002 a následne cez 16-kanálový digitálny video rekordér v roku 2003. V súčasnosti určuje trend v oblasti vývoja digitálneho videorekordéru a stále je No.1 značka v Číne. V roku 2011 Dahua spustila predaj úplne novej generácie DVR založenej na platforme N6 (N6 platforma prijme dual – core čip). Akonáhle prišli tieto DVR na verejnosť, prichádzali pozitívne ohlasy od distribútorov a zákazníkov z celého sveta. Spoločnosť začala produkovať i prvý plne D1 32-kanálový DVR. Okrem daných produktov, kladie Dahua veľký dôraz tiež na výskum a vývoj kamier, ako sú IP kamery (od 1,3 megapixelu až 5,0 Mpx), HD-SDI kamery, Effie kamery (700TVL).


Realizujeme systémy do bytov, rodinných domov, ale aj veľké systémy, určené pre veľké bytové domy. Ponúkame systémy od výrobcov kamerových systémov Dahua a HIKvision.

… viac …

Dahua IP videovrátnik

IP video domové telefóny a dverné jednotky majú možnosť pripojenia sa do kamerového systému, s využitím všetkých zabezpečovacích funkcií. Dverné jednotky obsahujú farebnú 1.3MPx kameru, ktorú možno pripojiť do záznamového zariadenia, pre väčšie systémy, väčšie inštalácie je výhodou modularita, kde možno dverné jednotku prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Pri jednoduchých inštaláciách stačí len prepojiť monitor s dverné jednotkou UTP káblom, každé zariadenie napájať z bežného 12VDC napájacieho zdroja.

HIKvision IP videovrátnik

je technologicky vyspelým a cenovo dostupným riešením komunikačného systému budov založený na IP technológii. Komponenty je možné pripojiť a zaintegrovať do jestvujúcej LAN siete. Pre napájanie monitorov a dverných jednotiek sa používajú PoE switche výrobcu (24VDC) alebo PoE injektory (24VDC). Management a nastavenie systému sa realizuje pomocou PC cez softvér výrobcu (“iVMS-4200”) a pre komunikáciu s volajúcim a otváranie dverí alebo brány je možné v prípade neprítomnosti použiť smartfón so softvérom výrobcu (“HikVision Connect”). V prípade neprítomnosti je možné systém prepnúť do režimu, kedy funkciu monitora preberá smartfón užívateľa (pri zatlačení tlačítka dvernej jednotky sa aktivuje notifikácia na smartfóne a je možné komunikovať s volajúcim a prípadne otvoriť vzdialene dvere alebo bránu). Každá dverná jednotka má integrovanú čítačku kariet alebo čipov, čim je možné vytvoriť pri dverách s dvernými jednotkami plnohodnotný prístupový systém. Pokiaľ je potrebné vytvoriť prístupový systém aj pri iných dverách ako sú osadené dverné jednotky videovrátnika, HikVision má v portfóliu prístupový systém, ktorý používa rovnaké prístupové médiá (karty, čipy) a je spravovaný tým istým softvérom výrobcu (“iVMS-4200”) ako systém videovrátnika.

EZS – Elektrické Zabezpečovacie Systémy

SATEL


Spoločnosť SATEL je firma so 100% účasťou poľského kapitálu. Produktové portfólio zahŕňa predovšetkým zabezpečovacie ústredne, sirény, detektory, PCO, bezdrôtové ovládače a napájacie zdroje, rovnako aj prístupové systémy. Výrobca ponúka množstvo rozširujúcich modulov a detektorov.

… viac …

Systém zabezpečenia objektov sa dokonale prispôsobuje potrebám spoločností, umožňuje prepojiť kontrolu vstupu so signalizáciou napadnutia a vlámania. Prevádzka systému je jednoduchá a efektívna. Vďaka výhodám digitálnych komunikátorov (GSMGPRS a TCPIP) je zriadenie univerzálne.
Systém je aplikovateľný do veľkých spoločností s množstvom požiadaviek na detekciu nielen pohybu, ale i do rodinných domov a samozrejme slúži k zabezpečeniu aj malých objektov – chatiek, garáži, …
Systém sa dá jednoducho ovládať pomocou mobilného telefónu. Vďaka dodávanej skrinke je možné celú inštaláciu jednoducho premiestniť na iné miesto, čím sa systém stáva vynikajúcou voľbou na dočasné zabezpečenie takých objektov, akými sú napríklad stavby.
Všetky nami ponúkané zariadenia sú certifikované a naši pracovníci majú oprávnenia na ich inštaláciu.